
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Outputs | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise Time | 14 ns |
| Output Current | 4 A |
| Fall Time | 14 ns |
| Packaging | Reel |
| Configuration | Half-Bridge |
Stock: 599
Distributors
pcbx
Unit Price$3.14735
Ext.Price$3.14735
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.14735 | $3.14735 |
| 10 | $2.39766 | $23.97660 |
| 25 | $2.21020 | $55.25500 |
| 50 | $2.10485 | $105.24250 |
| 100 | $2.00454 | $200.45400 |
| 300 | $1.93341 | $580.02300 |
| 500 | $1.86480 | $932.40000 |
| 1000 | $1.79863 | $1798.63000 |
